Değerli çalışma arkadaşlarım, ortaklarım, paydaşlarım…

Vural Group olarak, ilk kurulduğumuz günden itibaren büyük bir özveriyle çalıştık. Bunun sonucu olarak büyük gelişme kaydettik. Faaliyet gösterdiğimiz sektörler ülkemizin lokomotif sektörleridir. Biz bu sektörlerde katma değer ve istihdam sağladık. Hızla yükseldik. Bizler, bu değeri yaratan gücün merkezinde olmanın haklı gururunu ve kıvancını yaşıyoruz.

Yola çıktığımız ilk günden itibaren gözümüz hep ufuktaydı. Gelecek günlerin, yaşanacak olayların nabzını tuttuk. Bundan yıllar önce, Ülkemizin Tüm İllerinde hizmet vereceğiz diye çıktığımız bu yolda birçok şeyi katettik ve hedefimize hızla ilerlemekteyiz En önemlisi ise, doğduğumuz topraklardaki nadide vatandaşlarımıza iş fırsatları yarattık.

Sürdürülebilirliği olmazsa olmaz prensiplerimizden biri yaptık. Bunun için insana dokunan, insanların ve diğer canlıların yaşam haklarını koruyan yatırımlar yapmaya özen gösterdik. Sürdürülebilirlik ilkesini aynı zamanda kurduğumuz ortaklıklarımızda uyguladık. İş yaptığımız herkesi dostlarımız olarak gördük. İş ortaklıklarımızın uzun vadeye yayılması için ihtiyaç duyulan zemini oluşturduk. Bu anlayışı takım arkadaşlarımız için de uyguladık. Birlikte çalıştık, birlikte geliştik, birlikte büyüdük. Yeri geldiğinde taşın altına gövdemizi birlikte koyduk. Şimdi dönüp baktığımızda başardığımız işlerin gururunu yüreğimizde hissediyoruz. Bu özgüvenle geleceğe bakıyor, yarının dünyasını birlikte kuruyoruz.

Teknolojinin gelişim hızı baş döndürürken ve aynı zamanda uzakları yakın ederken, yeni iş yapma pratiklerini aynı hızda çalışmalarımıza entegre ediyoruz. Bu yolla, kendimize ve paydaşlarımıza yeni yatırım alanları açıyoruz. Çünkü her bir girişim bizim için çok değerlidir. Yatırım danışmanlığıyla, yerli ve yabancı girişimcilerin yanında olmanın, onları desteklemenin, danışmanlık hizmetleri vermenin ve bu alanda lider olmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.Oluşturduğumuz potansiyele enerjisini veren, yaptığımız işlerde tuğla üstüne tuğla ekleyen, attığımız her adımda iz bırakan ve bize gönülden bağlı tüm dostlarıma teşekkür ediyorum.

Saygılarımla…                   

                                                                                                                                                                                                   KURUCU BAŞKAN

                                                                                                                                                                                                    Kenan VURAL